я одружена і у мене є дитина,але я свого чоловіка не люблю маю відносини з іншим,а цього іншого люблю але боюся щоб у мене чоловік не забрав дитину,як мені бути? - вопрос №4250805

1 ответ

Ответы

таких ситуаций много, когда с мужем не любимым живешь, а любишь другого, вы можете ждать и опираться на судьбу, а можно и помочь решению трудности в вашу сторону положительно