Доброго дня. Мені наснилося що я у платті вечірньому гуляю по вулиці і біля чійогось дому на мене напав невеликий пес який намагався укусить але невийшло я його відштовхнула і він відійшов у дворі - вопрос №4280690

було два мущини тато і син. Син підбіг попросив пробачення відвіз у лікарню потім я сказала що просто відбулася зляком і попросила його поїхати в кафе він погодився і ми начали сміятися.
1 ответ

Ответы

Здравствуйте.
Враги за вашей спиной козни строят и колдуют