вагон масою 20 т рухається зі швидкістю 0.3 м/с наздогоняє вагон масою 30т зо рухається зі швидкістю 0,2 м с якою стане щвидкість вагонів після взаємодії якщо ужар був напружній - вопрос №4290345

3 ответа

Ответы

Здравствуйте!
Вы задали вопрос психологам. Для решения задачи задайте вопрос в раздел «Учеба и наука».

Здравствуйте! Вы направили свой вопрос в раздел Психология.
На сайте есть раздел Учеба и Наука https://www.liveexpert.ru/topic/study Вы можете направить свой вопрос туда.

Михаил Александров