Надія Федорівна проводила експеримент з дослідження руху заряджених частинок в однорідному магнітному полі. За допомогою обладнання вона отримала зображення траєкторії руху електрону, який влетів у - вопрос №4530134

магнітне поле з індукцією 9 мТл перпендикулярно до магнітних ліній. Використовуючи схематичне зображення цієї траєкторії (півколо), допоможіть їй знайти швидкість руху електрону в магнітному полі. Вважайте, що модуль заряду електрона дорівнює 1,6 ∙ 10-19 Кл, маса електрона – 9∙ 10−31 кг, довжина сторони клітинки на схемі 2,5 мм
Вопрос задан анонимно
1 ответ

Ответы

к задаче должен быть дан рисунок