английский - вопрос №467604

Помогите составить вопросы по тексту. Provide
further training on monitoring and evaluation and project management practices Complete 8
additional pilot projects, demonstrating sustainable water management practices  Learn
lessons from successes and challenges of pilot projects and adapt and apply
successful activities in other villages and in policy development

Ответы

Расставьте знаки препинания, хотя бы точки.