Tikish bo'yicha pul ishlash mumkinmi? - вопрос №4788012

O'g'lim jiddiy pul tikmoqchi. Uning aytishicha, bundan doimiy va doimiy ravishda pul ishlash mumkin. Men bunga ishonmayman. Nima deb o'ylaysiz, tikish bo'yicha doimiy ravishda daromad olish mumkinmi? Agar iloji bo'lsa, buning uchun nima talab qilinadi?
Вопрос задан анонимно
1 ответ

Ответы

Xo'sh, qarang, menimcha, siz hamma narsadan pul topishingiz mumkinligi siz uchun sir emas. Mutlaqo hamma narsa. Va tikish bo'yicha ham. Hammasi munosabat va yondashuvga bog'liq. Men bu erda, masalan, https://1mostbetuz.com/ qo'yaman. Va u erda mening o'z strategiyam bor. Men har doim faqat Chempionlar ligasida favoritlarning g'alabasiga pul tikaman. Va tamom. Va bu menga doimiy daromad keltiradi.
Hahah, yuqoridagi qiziqarli taktika faqat favoritlarga tikish haqida. Ha, roziman, agar hamma narsa to'g'ri bajarilgan bo'lsa, menimcha, bundan doimiy ravishda pul ishlash mumkin bo'ladi. Savolga kelsak, javob aniq — siz tikish orqali pul ishlashingiz mumkin va kerak.