Опір вольфрамової нитки електричної лампи при кімнатній температурі дорівнює 50 Ом. За умови повного розжарення опір нитки становить 600 Ом. - вопрос №4973632

Знайдіть температуру розжарення нитки, якщо кімнатна температура становить 20 °С. Температурний коефіцієнт електричного опору вольфраму 4,8∙10 –3 К –1. (3 бали) Опір вольфрамової нитки електричної лампи при кімнатній температурі дорівнює 50 Ом. За умови повного розжарення опір нитки становить 600 Ом. Знайдіть температуру розжарення нитки, якщо кімнатна температура становить 20 °С. Температурний коефіцієнт електричного опору вольфраму 4,8∙10 –3 К –1. (3 бали)
1 ответ