Під час згорання вуглеводню масою 4,3 кг утворилися вуглекислий газ об'ємом 6720л та вода масою 6,3 кг. Відносна густина парів за киснем становить 2,69. Визначте емпіричну формулу, запишіть - вопрос №4982213

структурну, вкажіть назву. Запишіть один ізомер з декількома радикалами(замісниками), назвіть. Запишіть рівняння: а) горіння, б) крекінгу
1 ответ

Ответы

изображение из вопросаизображение из вопроса

Михаил Александров