Для біогенного етапу розвитку географічної оболонки характерним є: А) ускладнення будови земної кори. Б) виникнення - вопрос №5062584

людини. В) бурхливий розвиток життя. Г) поява життя
Вопрос задан анонимно
1 ответ
Правильна відповідь: В) бурхливий розвиток життя. Біогенний етап характеризується появою і розвитком життя на Землі, зокрема з'явленням перших одноклітинних організмів, далі бурхливим розвитком багатоклітинних організмів, формуванням різноманітних біологічних систем і екосистем.
По мнению автора лучший ответ отсутствует.