Які три види послуг світового значення надають такі країни Азії як Ізраїль та республіка Кіпр А)туристичні Б)медичні В)оффшорні Г)освітні Д)військові - вопрос №5111937

Вопрос задан анонимно
1 ответ

Ответы

  • Ізраїль та республіка Кіпр, як і багато інших країн світу, можуть надавати різноманітні види послуг світового значення. Зокрема, такі країни можуть надавати такі види послуг:
  • А) туристичні послуги, які можуть включати організацію екскурсій, проживання в готелях та ресторанах, транспортні послуги, пакетні тури та інші послуги для туристів.
  • Б) медичні послуги, які можуть включати лікування та діагностику різноманітних захворювань, а також процедури для збереження та покращення здоров'я.
  • В) оффшорні послуги, які можуть включати створення офшорних компаній та банківських рахунків, юридичне та фінансове консультування, оптимізацію податкових платежів та інші послуги для підприємств та приватних осіб.
  • Д) військові послуги, які можуть включати надання консультацій та підтримки для військових операцій, тренування військового персоналу, постачання зброї та інші послуги, пов'язані з обороною країни.
  • Освітні послуги, які можуть включати навчання іноземних студентів в університетах та інших освітніх закладах, також можуть бути важливим видом послуг, які надають країни світового значення