Добрий день Остання дата критичних днів 14.09. Станом на 19.10 - затримка Тести - негативні На узі ознак вагітності не видно Імовірність зачаття була 30.09, внаслідок статевого акту. Чи може ще не - вопрос №5300118

показувати тест вагітність? Зазвичай стабільний цикл 29-30 днів.
1 ответ

Ответы

Здравствуйте, Анна. Крайне маловероятно, что вы забеременели. Но для собственного успокоения подождите ещё дня 3 и сделайте повторный тест