Основа піраміди – прямокутний трикутник з гострим кутом α. Бічне ребро, яке проходить через вершину іншого гострого кута основи, перпендикулярне до - вопрос №5339387

площини основи і дорівнює h, а бічна грань, яка містить катет, прилеглий до даного кута, нахилена до площини основи під кутом β. Знайти площу бічної поверхні піраміди.

Ответы

У меня получилось так

Михаил Александров