Порча - вопрос №733001

Добрий вечір! в мого чоловіка постійно болить голова і він дуже дратівливий, бо як кажуть бабки до яких він ходить, що йому поробленно на смерть і після прийому в бабки йому стає краще, але це не на довго.Що робити?

2 ответа

Ответы

Валя нужно данные вашего мужа и свежее фото, нажно сделать диагностику, считывание с фото. Тогда можно дать совет. И еще он обращался к врачам 7

снимать все полностью и ставить защиту