помогите пожалуйста!!!! - вопрос №792042

Расположите части делового письма в правильном порядке. Переведитенарусскийязык.

O Recently I've learned that the Hyde Park Group
    routinely recruits and hires college graduates. Having
    lived in the Kansas City area for ten years, I am very
     familiar with your organization and its reputation for
    being a leader in the management consulting industry
    and I am certain that my education andexperience
    would compliment the Hyde Park Group's tradition of
     excellence.

O   627 North Grand Boulevard
      St. Louis, MO 63105
      3 August 200S

O      Thank you for your consideration.

          Yours sincerely,

          LaRhonda S. Jackson

         KansasCommunity CollegeGraduate

O   Dear Ms Mcpherson,

O       Mr Clarence T. Mcpherson

         Remitting Specialist

          The Hyde Park Group

         92401 South Broadway,Suite14

         Kansas City,MO64154

Ответы

                                                          O 627 North Grand Boulevard St. Louis, MO 63105 3 August 200S

Dear Ms Mcpherson

O Recently I've learned that the Hyde Park Group routinely recruits and hires college graduates. Having lived in the Kansas City area for ten years, I am very familiar with your organization and its reputation for being a leader in the management consulting industry and I am certain that my education and experience would compliment the Hyde Park Group's tradition of excellence.

O Thank you for your consideration. Yours sincerely, LaRhonda S. Jackson KansasCommunity CollegeGraduate

O Mr Clarence T. Mcpherson Remitting Specialist The Hyde Park Group 92401 South Broadway,Suite14 Kansas City,MO64154

Перевод

O 627 Северо Grand Boulevard St. Louis, MO 63105 3 августа 200S

Дорогой Ms Mcpherson

O Недавно я узнал, что Гайд-парк" обычно призывников и нанимает выпускники колледжа.Жил я в Канзас-Сити в течение десяти лет, я очень знаком с вашей организацией и ее репутацию являясь лидером в отрасли управленческого консалтинга и я уверен, что мое образование и опыт будет хвалить Hyde Park Group.

O Спасибо вам за ваше внимание. С уважением, LaRhonda С. Джексон KansasCommunity CollegeGraduate

O Мистер Кларенс Т. Mcpherson Ремитент Специалист Гайд-Парк" 92401 Южном Бродвее,Suite14 Канзас-Сити,MO64154