гидролиз - вопрос №814643

В окремих пробірках знаходяться розчини солей: NaCl, Al2(SO4)3, Na2CO3. Як за допомогою індикатора встановити, в якій пробірці знаходиться яка сіль? Відповідь мотивуйте, склавши рівняння гідролізу солей.Напишите решение пожалуйста.

Ответы

Обращайтесь со всеми своими заданиями ко мне в личку или чат — обсудим… Только желательно перевод с укоаинского на русский)