Розв’яжи задачу Андрій поїхав до... - вопрос №828284

. Розв’яжи задачу. Андрій поїхав до друга в приміське селище на велосипеді. Туди він їхав 3 год зі швидкістю 18 км/год. Додому хлопець повертався іншою дорогою, яка була на 14 км довшою. З якою швидкістю їхав Андрій додому, якщо на зворотний шлях він витратив 4 год?

Ответы

1) 18 * 3 = 54 (км) — расстояние до друга.

2) 54 + 14 = 68 (км) — расстояние домой.

3) 68: 4 = 17 (км/ч) — скорость, с которой Андрей ехал домой

Спасибо, если вы оцените ответ.