відстань між пунктами А і... - вопрос №828584

відстань між пунктами А і В дорівнює 435 км. Одночасно назустріч один одному із двох пунків виїали два авомобілі і зустрілися через 3 год. Знайдіть швидкість кожного автомобіля, якщо швидкість одного з них на 5 км/год менша від швидкості другого.

1 ответ

Ответы

По условию:

Примем V1= х км/ч, тогда     V2=(х-5)км/ч.

V3= V1+ V2 =x+x-5 =2x-5              — скорость приближения  2-х автомобиле.

S=t*V3   расстояние между пунктами, выразим  из этой формулы скорость  V3=S/t

Подставим данные   2x-5 =435/3

                                     2x-5=145

                                      x=75

V1= 75км/ч, тогда     V2=75-5=70км/ч.