перевести на английский: простите,вы не... - вопрос №918606

перевести на английский: простите, вы не Рон Уайт из американской делегации? Нет, я Фред Уайр из канадской делегации.Я из Торонто.

Ответы

Sorry,are you Ron Yait from American delegation?No,I am Fred Yair from Canadian delegation.I am from Toronto.

Excuse me, are you not Ron White from American delegation? No, I am Fred Wire from Canadian delegation. I am from Toronto.