Довторюється з періодичністю раз в місОБРОГО ДНЯ!!МОЄМУ СИНОВІ 6 РОКІВ, Пів рок у тому в нього вночі стався перший приступ і з того часу все пяцЬ.... - вопрос №1397341

Посеред ночі дитина прокидається від спазмуючого кашлю, потім починається рвота. а потім мимовільний тік чи то судоми всього тіла, які тривають 1-2 хв, при цьому дитина при свідомості, може відповідати на запитання. Що це таке і до якого лікаря нам потрібно звернутися?

Ответы

Добрий день. Такий стан потребує обов'язкової консультації у лікаря. Такі симптоми властиві різним захворюванням, це може бути як симптом бронхіальної астми, так і може й симптом неврологічного захворювання. Щоб це зрозуміти, потрібно більше інформації, а також обов'язково огляд дитини, та деякі обстеження. Не відкладайте візит до лікаря, бо стан дитини може погіршитись. Всього доброго.

Буду вдячна за оцінку відповіді.