доброго вечора мене звати микола менв 19 років в мене така історія зустрічався я з дівчиною яку дуже люблю моя мама схотіла забрати мене заграницю черес війну на україні я перед тим як їхати - вопрос №1413703

постарався зробити дитину щоб втримати дівчину хочу вертатись на зад дуже но мене мама непускає а дівчина хоче щоб я приїхав бо їй вагітній самі тяшко і я дуже до неї хочу но в мене виходу немає я вже незнаю що мені робити
1 ответ

Ответы

Добридень, Миколо! Звісно у Вас є вихід, і не один! Інше питання, що усі варіанти, окрім залишитися з мамою закордоном, вимагатимуть від Вас певних зусіль та мужності. Залишаючись там, Ви ввіряєте свою долю своїй мамі, Ви можете посилатися на її бажання і навіть ображатися на неї, але по суті вона несе відповідальність за ваше життя і Ви залишаєтеся безвідповідальною дитиною. Вам не треба піклуватися про дівчину і вашого майбутнього малюка, не треба справлятися з труднощами. У той самий час інші варіанти передбачають, що ви позбавитеся підтримки матері та повинні будете стати головою сім'ї. Вам треба буде приймати складні рішення, переборювати труднощі і у 19 років розпрощатися з беспроблемним існуванням.
Що Вам робити — це Ваш вибір. Ви можете також спробувати забрати вашу кохану із собою, можете підтримувати стосунки на відстані, можете спробувати уникнути мобілізації іншим шляхом...
Головне, коли будете приймати рішення, спробуйте зрозуміти, чи призведе воно до вашого щастя та особистісного зросту, чи ні.
Успіхів Вам і всього найкращого!

Леушин Андрей