помогите написать код на дев с++ Розробити програму «Демографія», що дозволяє проаналізувати список людей народжених в Україні. Програма... - вопрос №1470097

повинна надавати можливість отримати статистику народжуваності в різних областях країни за вказаний період часу
1 ответ

Ответы

Здравствуйте. Извините, не совсем понимаю по-украински. Обращайтесь в чат, разработка программы будет платной.