мий чоловик вже рик як лишив семю любит ли он нас и чи верниця - вопрос №1654856

Ответы

Доброй ночи Жанна.
Если вы желали поражать перезадайте вопрос в раздел Эзотерике.
А себе ответьте на вопрос стоит ли сидеть и ждать его?
С ув.Юлия.
Добридень, Жанно! Ми не можемо спрогнозувати поведінку вашого чоловіка, це залежить від багатьох факторів: від причини вашого розриву, чи з'явилася в нього нова сім'я, які стосунки ви зараз підтримуєте, та інші. Але ваш чоловык вже зробив свій вибір, а чи зробили ви свій? Наприклад, як бы Ви отреагували, якби Вам хтось сказав, що ваш чоловік повернеться до Вас, але у Вас будуть ті самі трудноші, що були раныше? або повернеться, але через 7-10 років? Або повернеться зараз, та все одно піде від Вас через рік? Всі ці варіанти можливі, але чи згодні Ви чекати на нього за будь яких обставин? Зараз, відчуваючи сум, ймовірно Ви трішки ідеалізуєте ваше з ним минуле, і тим паче майбутнє, і Вам здається, що якщо він повернеться, то все налагодиться у буде просто чудово, але імовірність цього невелика, оскільки якби ваші стосунки були міцними, то Він не пішов би.
Тож, зважте все і вирішить для себе, чи будете Ви його чекати недивлячись ні на що, або змиритесь з тим, що ваші стосунки не скалися, та повернетеся обличчям до вашого майбутнього. Щасти Вам!