У зв’язку з розірванням шлюбу між подружжям Кротовими виник спір про розділ спільно нажитого майна. Сергій Кротов наполягав на тому, щоб все майно, що складається з меблевого гарнітура, столового і - вопрос №1756402

чайного сервізів, художньої бібліотеки і іншого майна, було поділено порівну з урахуванням їхньої вартості. Олена Кротова запропонувала Кротову узяти меблевий гарнітур, залишивши їй одне крісло, передати їй чайний і столові сервізи. Що стосується книг, то вона згодна їх поділити по зібраннях творів авторів. При цьому вона просила лише з повного зібрання творів О.С. Пушкіна передати їй останній том, в якому опубліковане його листування. 1) Як необхідно поділити майно подружжя? 2) Чи зміниться Ваша думка, якщо подружжя ділить не повне зібрання творів, а бібліотеку?
Вопрос задан анонимно
1 ответ

Ответы

Якщо у Вас це не задачка з підручника, то ми можете звернутись до мене у чат і я дам Вам більш детальну інформацію. У загальному зазначу, що відповідно до ЦК України та СК України поділ майна здійснюється порівну, але при умові, що цього вимагають сторони, які розривають шлюб. Тому, Ви фактично можете укласти договір розподілу майна і поділити так, як хочете