Одесса

Я перебуваю на квартирному обліку в райадміністрації Одеси з правом позачергового отримання житла з 1985 року. З 2010 року я змінила місце роботи і - вопрос №1826810

працюю в навчальному закладі, де ведуть контрольні списки. Я подала заяву про включення мене до цих списків, мене включили в списки на загальних підставах. Запитання: чи є правомірними дії адміністрації в цьому випадку? Дякую.

Ответы

Доброго дня, Марія!
Ні дії адмінітсрації порушують порядок ведення контрольного списку, за яким Вас необходно було включати до нього з черговістю згідно дати, з якої Ви перебуваєте на обліку. У разі, якщо будуть намічатись вручення ордерів Ви вимагайте перегляду списку, аж до судового засідання. Або ж Ви вправі звернутись із заявою до райадміністрації з проханням надати Вам роз'яснення щодо порядку ведення контрольних списків та тлумачення дій у Вашій ситуації. Теж саме можно вимагати від суду — надати роз'яснення.

Буду вдячний за оцінку відповіді.