Доброго дня. Зявилась проблема, купив prestigio wize E3, встановив флешку, але програми не можу перемістити на флешку(програми які хочу перемістити - вопрос №1961811

мають можливість працювати на флешці) кнопка переміщення не активна. У чому може бути проблема? фото і дані інші зберігаються а програми перемістити не можу.

Ответы

Попробуйте форматировать Флешку в другой системе. NTFS>FAT32