27.05.1974.men.i lost job.no money Дата рождения:1974-05-27 - вопрос №2376684

1 ответ

Ответы

Hi, we are all experiencing problems during our lifetime. And you are one of hundreds on this website, who is looking for a new job, or jobless, and they are asking for a piece of advice. Keep on looking, you have a code of adventurer, and that means you will go through a variety of experiences before you find your place. Never give up your hopes. You will settle down fine one day.

@ SOFIA CHERNAYA