Доброго дня. Таке питання був незахищений акт 7 місяців тому, у місяць і три здала аналіз на сифіліс негативно, у чотири вискочило щось схоже на шанкр..була на огляді у венеролога здала аналізи - вопрос №2818068

результати трепонема не виявлена… чи може у шість чи сім місяців сифіліс проявитися?....і з чим можна сплутати твердий шанкр?
1 ответ

Ответы

Добрый день, Галина.
У вас нет сифилиса.