В мене після родів пішов гормональний збій. З 75 поправилася 98кг. Проявилися розтяжки. Волосся на обличчі. Головні болі. Сонливість. Дратівливість Почали збої менструації. Зараз її немає - вопрос №3031477

більшепів року. Мені 26 років. Після родів 5 років пройшло. Щитовитка норма. Аналізи Т3 та Т4 норма. Кортизол високий. По гінекології все добре, проблем немає. Чому немає як лікуватися?
2 ответа

Ответы

Добрый день.

Если кортизол повышен постоянно, то рекомендовал бы Вам сделать МРТ головного мозга, чтобы исключить аденому гипофиза, при которой повышается кортизол и может развиваться ожирение.
Добрый день, Уля.
Было бы конечно не плохо если бы вы писали что именно хорошо у вас по гинекологии, какие вы сдавали анализы и проходили обследования, так же писали какой именно уровень кортизола.
Вероятнее всего вы не полностью обследованы.