Доброго вечора. Я хотіла поцікавитись я хочу розвестися із чоловіком причина в тому що він ізбиває нас мене та синів 4-6 років дітям но лише менший син від нього є дуже велика угроза життю дітям но я - вопрос №3224359

не маю возможности найняти адвоката чи можу я получити безкоштовного адвоката у м.Свалява в який срок нас розведуть.
1 ответ
Здравствуйте!
Вы задали вопрос в категорию «Психология», но для получения ответа на этот вопрос вам нужно его задать в раздел «Юриспруденция» - http://www.liveexpert.ru/topic/law
По мнению автора лучший ответ отсутствует.