Здравствуйте, помогите расшифровать гастроскопию пожалуйста, есть специалисты? - вопрос №3496740

Дополнение автора от 30.10.19 12:56:37
Експертна езофагогастродуоденоскопія з інсуфляцією СО 2, дистальним ковпачком, високе оптичне збільшення, NBI-хромоскопія,
інверсія в шлунку, прецизійна біопсія слизової оболонки шлунку (OLGA/OLGA-IM), патоморфологічне дослідження НР.
Ендоскопічне поліпектомія.
Клінічна проблема – Обтсженняі.
Інформована згода отримана.
Медична сестра-асистент Лізавчук Т.Г. Анестезія: місцева анестезія 0,5% розчин лідокаїну з симетиконом, лідокаїн-спрей 10%.
Загальна анестезія: дипріван. Трансназальна інсуфляція О2. Анестезіологічний моніторинг: Моніторинг АТ, Ps, SpO2. Анестезіолог
Ендоскопічний інсуфлятор CO2 Оlympus UCR. Процесор OLYMPUS EVIS EXERA III, апарат GIF-HQ190 № 2303322; дистальний
ковпачок Ендопомпа Olympus. Автоматична мийно-дезінфекційна машина Оlympus OER-AW. Дезінфікуючий розчин Стераніос 2%.
Слизова оболонка ротоглотки, гортані рожева
Стравохід вільно прохідний.
Слизова оболонка блідо – рожева.
По ходу стравоходу поодинокі пласкі утворення 0-ІІа 0,3-0,5см. Поліпектомія на 32см.
Хіатус на 38см; вершини шлункових складок на 37см; палісадні судини немає. Стравохідно-шлунковий перехід на 37см.
Z лінія на 37см. CLE – є. Язики 0,5-0,7см, мозковидний малюнок. Біопсія на 8 і 2 годинах. Ерозії до 0,5см
Хіатус змикається не щільно.
Стан кардіальної складки – ІІ ступінь.
Шлунок. Вміст шлунку: помірна кількість секреторної рідини.
Слизова оболонка незначно гіперемована.
Кут шлунка без деформації.
Перистальтика – активна. Воротар округлий. Рефлюкс жовчі: немає. В препілоричній ділянці повздовжній малюнок, біопсія.
Дванадцятипала кишка повністю оглянута.
Цибулина дванадцятипалої кишки: не деформована. Можливо роздути повітрям вільно. Прохідна для апарату.
Слизова оболонка блідо-рожева.
Слизова оболонка D-2, D-3, D-4 рожева.
Ендоскопічний висновок: Еритематозна гастропатія. Циліндрична метаплазія шлунково-стравохідного переходу, CLE в GEJ.
Рефлюкс-езофагіт LAA. Поверхневі утворення стравоходу.
2 ответа

Ответы

Добрый день.

Прикрепите протокол гастроскопии к вопросу или отправьте в чат.
Здравствуйте, Елена!

Здесь вам помогут расшифровать гастроскопию. Опубликуйте   обследование.