Добрый день, помогите пожалуйста расшифровать результат гастроскопии. Експертна езофагогастродуоденоскопія з інсуфляцією СО 2, дистальним ковпачком, - вопрос №3496992

високе оптичне збільшення, NBI-хромоскопія, інверсія в шлунку, прецизійна біопсія слизової оболонки шлунку (OLGA/OLGA-IM), патоморфологічне дослідження НР. Ендоскопічне поліпектомія. Клінічна проблема – Обтсженняі. Інформована згода отримана. Медична сестра-асистент Лізавчук Т.Г. Анестезія: місцева анестезія 0,5% розчин лідокаїну з симетиконом, лідокаїн-спрей 10%. Загальна анестезія: дипріван. Трансназальна інсуфляція О2. Анестезіологічний моніторинг: Моніторинг АТ, Ps, SpO2. Анестезіолог Ендоскопічний інсуфлятор CO2 Оlympus UCR. Процесор OLYMPUS EVIS EXERA III, апарат GIF-HQ190 № 2303322; дистальний ковпачок Ендопомпа Olympus. Автоматична мийно-дезінфекційна машина Оlympus OER-AW. Дезінфікуючий розчин Стераніос 2%. Слизова оболонка ротоглотки, гортані рожева Стравохід вільно прохідний. Слизова оболонка блідо – рожева. По ходу стравоходу поодинокі пласкі утворення 0-ІІа 0,3-0,5см. Поліпектомія на 32см. Хіатус на 38см; вершини шлункових складок на 37см; палісадні судини немає. Стравохідно-шлунковий перехід на 37см. Z лінія на 37см. CLE – є. Язики 0,5-0,7см, мозковидний малюнок. Біопсія на 8 і 2 годинах. Ерозії до 0,5см Хіатус змикається не щільно. Стан кардіальної складки – ІІ ступінь. Шлунок. Вміст шлунку: помірна кількість секреторної рідини.Слизова оболонка незначно гіперемована. Кут шлунка без деформації. Перистальтика – активна. Воротар округлий. Рефлюкс жовчі: немає. В препілоричній ділянці повздовжній малюнок, біопсія. Дванадцятипала кишка повністю оглянута. Цибулина дванадцятипалої кишки: не деформована. Можливо роздути повітрям вільно. Прохідна для апарату. Слизова оболонка блідо-рожева. Слизова оболонка D-2, D-3, D-4 рожева. Ендоскопічний висновок: Еритематозна гастропатія. Циліндрична метаплазія шлунково-стравохідного переходу, CLE в GEJ. Рефлюкс-езофагіт LAA. Поверхневі утворення стравоходу. Спасибо!

Дополнение автора от 30.10.19 13:04:22
Еритематозна гастропатія. Циліндрична метаплазія шлунково-стравохідного переходу, CLE в GEJ. Что это означает? Что это такое: CLE в GEJ. ?  Это указывает на наличие пищевода Барретта? Результатов биопсии еще нет.  Насколько серьезное заболевание пищевод Барретта и  какие прогнозы по его лечению? Спасибо тем, кто сможет ответить.
1 ответ

Ответы

Добрый день.

Картина воспалительного процесса. Вам нужно обратиться к гастроэнтерологу или к терапевту для назначения лечения