5 місяців тому вкусив Гедзь в ногу попав в артерію напевно, почало гноїти, ставила алое, мазь Вишневського, фурациліну компрес десь до місяця часу затягнулася рана, злегка поколювало в цьому місці. - вопрос №3628263

Два дні тому знову відкрилася рана знову гноїть 4 місяці пройшло як загоїлось не розумію чому, страшенно болить. П'ю парацетамол, і в аптеці дали мазь якусь, але це не допомагає болить все дужче. Підкажіть будь ласка що може бути?
0 ответов
Вопрос закрыт