Доброго вечора .В мене на щоці підшкірою інфільтрат Була в дерматолога він сказав що то інфільтат Назначили примочку він мені прорвав Але під шкірою ,щось залишилось таке як гулька,що то може - вопрос №3691892

бути? Потом казали, що то атерома Вона тріснула, вміст з неї вийшов А капсула залишилась Вона мені розсосеться чи потрібно видаляти хірургічно?

Ответы

Этот вопрос лучше переместить в раздел Медицина  www.liveexpert.ru/topic/health