Мені 20 років . Одразу хочу сказати, що сексуальна орієнтація в мене виключно гетеросексуальна. В мене є подруга мого віку, з якою ми знайомі 4 роки, з яких 2 дуже дружимо. Мені подобається з нею - вопрос №3866027

спілкуватись, здавалось ніби в мене є до неї якась прив'язаність, але останні місяці два ця прив'язаність стала якась нездорова. Це ні в якому разі не є сексуальний потяг, я просто хочу більше часу проводити з нею, частіше спілкуватись, почала ревнувати її до інших подруг та людей. На мій погляд, це не можна вважати нормальним. Зі сторони це виглядає як нав'язливість і я боюсь, що з часом вона взагалі припине зі мною спілкуватись, саме через мою нав'язливість.
1 ответ

Ответы

Здравствуйте, Диана! Вы кратко рассказали свою историю, но не задали вопросов. Вы просто хотели поделиться своими переживаниям или у вас есть какие-то вопросы к психологам? Почему вы решили написать психологам?