Доброго дня. Отримали результати спермограмми, чи можлива вагітність по даним показникам? і чи варто звертатись на очну консультацію? дякую. Обєм 4мл Білувато сірий колір Загальна концентрація - вопрос №3952848

16,6млн/мл Загальна к-сть сперматозоїдів в еякуляті 66 млн Рухливість А 8.9% Рухливість В 8.6% Рухливість С 22.5% Рухливість D 60% Індекс норм. рухливих сперматозоїдів 8500 Живі сперматозоїди 47% Мертві сперматозоїди 53% Нормальна форма 80% Патологічна форма 20% Аглютинація ізольована Лейкоцити 3-5 в п/з Ліпоїдні тільця, слиз, клітини епітелію уретри в невеликій кількості
1 ответ

Ответы

Это русский сайт! Не заметно?