Добрий день! Працюю у Польщі,вже місяць(без умови).З фірми кажуть що умова,буде в кінці місяця,тому що фірма переходить на іншу назву. Чи варто перейматись,чи повірити їм на слово???Наперед Дякую,за - вопрос №3953291

відповідь.
1 ответ

Ответы

Не переймайтесь, все буде гаразд. Ви там залишитесь працювати, умови пiдпишуться.
Це таке вiдношення до працiвникiв, тому що роботодавцi перестраховуються.