Чи будемо ми з людиною знову разом Його звати Руслан 23.10.87р Мене Наталія 07.10.97р - вопрос №4450365

2 ответа
Наталія, ви можете бути знову разом з Русланом, якщо допоможете йому у цьому. На Русланові є негатив, який потрібно прибрати якнайшвидше, цей негатив йде і на вас. Вибирайте експерта і звертайтесь за допомогою. На все добре.
Будет перемирие после ссоры однозначно.И очень удачное.Мира и добра.
По мнению автора лучший ответ отсутствует.

✅Настасья Павловна✅