Шо робити єслі встрічаєшся з пацаном але потелефону пообщалась з другим і тепер подобаються обоє (в нас війна в країні) - вопрос №4680147

3 ответа

Ответы

Здрастуйте, Оксана.
Народна мудрість говорить:«краще синиця в руках, ніж журавель в небі». Можна спілкуватися з обома, але треба чітко розуміти, що один з них — потенційний чоловік, а другий — всього лише друг. І не плутати ці їхні ролі, не плутати статуси. Ставитися до них по різному. Що дозволено нареченому — не дозволено другу.
Доброго дня, Оксано!
Поки що не визначилися, можна спілкуватися з обома. А взагалі. якщо таке питання стоїть, то не любите Ви ні того, ні іншого.
Вам потрібно вирішити, що Ви хочете від стосунків, якими їх бачите, і тоді дивитися, хто з них цьому відповідає.
Для більш детального прояснення Вашого питання, можете обрати експерта та звернутися до чату за консультацією.
Щастя вам!
З повагою,
Lika
Шановні клієнти, не забувайте оцінювати відповіді наших експертів, які витратили свій час та свої професійні знання, щоб відповісти на ваші запитання. Позначте, будь ласка, найкращу відповідь зірочкою
Здравствуйте, Оксана, дайте себе время, чтобы узнать прежде всего себя — что Вам нужно от мужчины рядом с Вами!