Які, на Вашу думку, заходи потрібно було вжити владі СРСР, щоб уникнути репресій та Голодомору у 20-х та 30-х роках ? - вопрос №4709170

Ответы

Це питання дуже складне і має багато аспектів, проте я постараюся надати загальну відповідь.

На мою думку, щоб уникнути репресій та Голодомору у 20-х та 30-х роках, влада СРСР повинна була вжити кількох заходів:

  1. Здійснити ефективні заходи щодо розвитку сільського господарства та інфраструктури в сільській місцевості, забезпечити фермерам доступ до необхідних ресурсів і інструментів для ефективного виробництва продуктів харчування.

  2. Забезпечити свободу слова та преси, відмовитися від політики цензури та репресій проти критиків влади, що зміг би дати можливість налагодити взаємовідносини між владою та громадянами, а також виявити проблеми на ранніх етапах.

  3. Забезпечити свободу релігії та національної культури, а не дискримінувати певні групи населення, що зміг би зняти напругу між національними та релігійними групами.

  4. Розвинути ефективну соціальну інфраструктуру для бідних та безробітних, щоб забезпечити їм достойний рівень життя.

  5. Проводити реформи у владі та правовій системі, щоб забезпечити демократію, дотримання прав людини та захист правопорядку.