взаємовідносини хлопця та дівчини - вопрос №473580

Привіт! мене звати Олександра.Мені 18 років.Я б хотіла спочатку розповісти мою ситуацію.Розумієте в мене було багато хлопців але тут ключове слово було я не знаю чому але в мене не складаються відносини і вроді з зовнішністю все впорядку та не вроді я ж бачу себе в дзеркалі і багато компліментів що до цього я чую постійно.От буває завяжуться в меневідносини з хлопцем все йде чудово на початку мене засипають компліментами що до фігури обличчя манер спілкування яка я цікава кльова як їм зі мною добре а потім через деякий час це все починає кудись пропадати якщо я спілкуюсь по телефону то дзвінків все менше і менше якщо зустрічаюсь то це рано чи пізно приводить до розставання якщо переписуюсь тому що бувало і таке що за кордоном то тоді я бачила есемесок все менше і менше а головне що на початку стосунків здається що це неможливо що би він тобі не написав адже він так добре до тебе відноситься ну і я в тому числі якщо до мене нормально то і я буду нормально відноситись і я справді бачу що хлопцеві я подобаюсь а потім він кудись зникає без всяких там попереджень і хочу замітити що я горда я ніколи нікому не набридаю дзвінками не контролюю не дуже сильно ревнива і не вішаюсь на шию або ще гірше дівчина легкої поведінки ходжу в клуби пропускаю пари а потім перед екзаменами не сплю взагалі ну я це все розповідаю щоб ви не подумали що я якась ненормальна))а ще мені вже здається що любові ніякої не існує для мене тому що мене оточують мої друзі які одружені закохані або зустрічаються і в них тривалі стосунки а в мене тиждень два ну максимум 3 місяці і все я стаю непотрібна а що саме цікавіше я не знаю чому тому що мені ніхто не каже чому а питати я не буду тому що інколи не має можливості а інколи не має сенсу і мені вже перед друзями соромно тому що я не знаю що зі мною не так ось і ключове питання А ДІЙСНО ЩО ЗІ МНОЮ НЕ ТАК???? дайте відповідь мені будь-ласка як найшвидше

Ответы

Здравствуйте будет эффективней обратиться к выбранному специалисту и в процессе индивидуальных консультаций выявить механизмы сложившейся ситуации и проработать их.