я хочу на шию набити... - вопрос №530635

я хочу на шию набити татуювання феї.варто мені це робити чи ні?

Ответы

Нет, Вам не стоит делать тату, это может испортить Вам судьбу.

Взагалі татуювання дуже впливає на стан та подальшу долю людини. Хоча і вигляд багато малюнків має естетичний, гарний, але робити тату, тим більш, міфічну істоту все ж таки не варто. Особливо, якщо Ви молодого віку, не маєте поки що діточок, чоловіка та ін. Хай щастить!