Доброго дня. Лікувала запалення і грибок по жіночому. Затримка 4 дні. Болять дуже груди. Внизу живота ніби щось тьохкало. А груди ніби аж печуть. Через 10 днів після закінчення місячних вийшли - вопрос №5358954

виділення так ніби після закінчення місячних. Болить поясниця і спину тягне
1 ответ

Ответы

Здравствуйте, Елена. После лечения грибковых инфекций важно также контролировать флору. Также возможны и сбои в цикле. В идеале — нужное очное посещение специалиста