Доброго дня!Мене звати Маряна Скажіть... - вопрос №597542

Доброго дня! Мене звати Маряна.Скажіть чи правильно те що ми з чоловіком живемо по різно він в себе вдома а я з дитиною в своєму домі.

3 ответа

Ответы

Здравствуйте, Марина! Поскольку у Вас возникает этот вопрос, то, похоже, Вы сами сомневаетесь в правильности ситуации. Должна быть определенность. Либо вы с супругом живете, как супружеская пара (если это возможно и у вас есть чувства друг к другу) и ребенку подаете правильную модель семьи, либо вы разводитесь и вполне естественно, что вы будете проживать раздельно. Когда вы приняли это решение, видимо вы о ребенке не подумали. Как у него будут складиваться отношения в будущем, наблюдая за подобной моделью семьи сейчас. Если, вы хотите чтоб у вашего ребенка была такая семья (как, типа супруги) в будушем, оставьте все как есть. А если вас волнует будущее своего ребенка, меняйте ситуацию. Решимости и счастья, Вам, Марина! С ув. Кучидзе Мэри Вахтанговна!

Доброго дня, Мар*яна. Не зрозуміло чому Ви з чоловіком живете окремо. Ви так домовлялися чи це сталося само собою. які у Вас з ним стосунки і які стосунки у чоловіка з дитиною.Важливо  пояснити дитині чому ви з татом живете окремо, в моїй практиці були сім*ї які домовилися так жити, а для дитини важливо знати, що у неї є тато і мама, вони обидва її люблять, про неї піклуються і будуть для неї батьками не зважаючи на те, що живуть в різних домах.

А стосовно того чи є правильним те, що ви живете порізно, то вирішувати тільки Вам, якщо Вас це влаштовує то й живіть собі з вашим дитям у домі і чоловіком в іншому домі. Важливо, щоб всі були щасливі.

Дякую Вам за оцінку відповідей експертів, це для нас дуже важливо

Что тбы ответить вам на ваш вопрос нужно знать проблему того что вы проживаете раздельно, а их может быть предостаточно.