Моя мама - вопрос №679485

Моя мама постійно на мене кричить. За будь-що. У мене багато проблем зі здоров'ям через те, що постійно нервую. Намагаюся з нею поговорити, а вона ще більше кричить. Вона любить мене, вона не жахлива мама, просто в неї проблеми із психікою. ДО невролога, психіатра йти відмовляється. Що робити?

Ответы

Йти до психолога. Він допоможе їй. Запрошую на консультацію в чат.

З повагою.

Анна Медведева