добрий день!!! мій чоловік мене... - вопрос №783378

добрий день!!! мій чоловік мене не помічає зовсім ми разом вже 2 з половиною роки одружились коли мені було 16 а йому 20. недовно він приїхав із заробітків з польщі і в його телефоні я знайшла смс яке він написав якійсь дівчині називав її гарно хвилювався за неї, коли до мене такого ніколи ще не говорив ніколи він не говоритьперший що любить мене постійно я говорю на яке навіть не отримую відповіді аналогічної він нічим не ділиться зі мною не розповідає як справи і секс у нас тіки коли він захоче. ще я у нього знайшла в телефоні як він знову з якоюсь дівчиною (вже іншою)говорив по телефону 20 хв!!! мені дуже боляче таке отримувати від нього!!! порадьте щось що мені робити??!!

Ответы

Наталя,  Вам слід поспілкуватися з чоловіком, та прояснити всі ці смс та розмови. Ви одружилися молодими, живете місяцями порознь, Вам потрібно навчитися довіряти один одному, та прикласти зусілля, щоб зберегти кохання.

 Звертайтеся, якщо потрібна допомога.