Допоможіть - вопрос №85877

Добрий день. Останні місячні були 17.09.2010. Термін вагітності на 01.06.2011 35 тижнів. Була на УЗД. БПР 91мм, ОГ-94мм, ОЖ-308мм, ДБ-71мм, ОГ/ОЖ-1,03., ДГК- 77мм, ОГК-246м.Анатомія плоду в нормі. Серце чотирьохкамерне, діаметр 36мм.ЧСС -145уд/хв.Плацента 35мм, кальциноз, зрілість 3. Кількість навколо плідних вод нормальна. IАП -160мм. Обвиття пуповини не виявлено. Плюс зробили доплерометрію. Кровоплин в артеріях пуповини нормальний  1)С/Д- 2,42 IP -0.59 ПI-0,88   2)С/Д- 1,86 IP -0.46 ПI- 0,63   УЗ ознаки: порушення плодово-плацентарного кровообігу не виявлено. Заключення: фотометрія відповідає терміну вагітності 34 тижні. Мій лікар сказав, що це дуже погані результати і поставив діагноз СЗРП і ФПН. Так це чи ні? Бо на УЗД сказали, що все в нормі просто маленька дитина, але ж не всім народжувати великих. Зарання дякую

1 ответ

Лучший ответ по мнению автора

Заочный консультант не может выполнять арбитражных функций!!!