Мій хлопець боїться знайомитися з... - вопрос №859955

Мій хлопець боїться знайомитися з моїми друзями, рідними і з будь — якими іншими знайомими, не знаю що робити. Він дуже замкнутий, і як тільки ми починаємо розмову" А давай на вихідних сходимо до моїх знайомих, все закінчується образами, зіпсуваним настроєм і т д. Що робити??

1 ответ

Ответы

А який в1н взагал1? Полюбляе сп1лкуватися з людьми, розмовляти? Ходите ви до компан1й?

Тут   може бути загальна проблема комун1кац1й, чи 1нше- хлопець м1ркуе, шо знайомство з родичами  — це перший крок до одруження. Може в1н ще не хоче одружуватися?