скажіть будь ласка: в мене... - вопрос №933584

скажіть будь ласка: в мене помер чоловік в аварії ми лиш прожили 2 роки, якщо ми були вінчені чи ми будемо в раю разом(якщо попадем) чи там такого немає,і чи можна було щось змінити, хто вибирає долю людини? мені обідно бо ходила до церкви молилася за свою сім«ю і тут таке горе..."

Лучший ответ по мнению автора

Доброго дня шановна Ірино.

Тільки по Великій Вірі Вашій в Бога нашого здійсниться все, про що Ви.

Оскільки ми всі, тут на Землі є діти Бога нашого і його часточки, тож після нашого перебування тут (у цьому світі) ми з'єднаємося з Богом. Я вважаю що ми віс обов'язково зустрінемося. По Вашому другому питанні. Вважаю, що людина сама обирає собі долю ще до свого народження. Це пов'язано з її прагненням відпрацювати свої борги, що тягнуться з минулого, для поліпшення свого існування в майбутньому. (ну приблизно так).

Мене теж не оминула ця доля.

З найкращими побажаннями.