МЕНІ ЧОЛОВІК РАНІШЕ ПРОСТО ТАК... - вопрос №981433

МЕНІ ЧОЛОВІК РАНІШЕ ПРОСТО ТАК ДАРИВ КВІТИ ХОЧА Я ЗАВЖДИ КАЗАЛА НЕ ТРАТЬ ГРОШЕЙ А ОСТАННІМ ЧАСОМ НАВІТЬ НА 8 БЕРЕЗНЯ НІЧОГО ДАЖЕ ТЮЛЮПАНЧИКА НЕ КУПИВ Я НЬМУ ВСЕ ВИСКАЗАЛА І ЗАРИЗ СИЖУ ПЛАЧУ І НЬМУ СПОРТИЛА НАСТРІЙ І САМА В ПЕЧАЛІ І ЯК ЗАВЖДИ ВИНЮ СЕБЕ ІНКОЛИ ЗДАЄТЬСЯ ЩО ОБОЖНЮЮ НЬОГО А ІНКОЛИ НЕНАВИДЖЕ І ВСЕ ІЗ ЗА ГЛУПОСТІВТО ЗАРПЛАТА МАЛА ТО НІЖНОСТІ МАЛО.

Лучший ответ по мнению автора

Доброго дня, Світлана!

Якщо усе так і було, як Ви прописали, тоді, на мою думку, Ви своїми руками відібрали у Вашого чоловіка бажання подарувати вам квіти. Тому що ви кілька разів робили йому зауваження: «не трать грошей», а він думав, що цим Ви не цінуєте його душевних поривів. Я маю на увазі, що він старався зробити Вам приємне, але зустрічав Ваш настрій навпаки. Зробіть наступне: наберіться мужньості, підійдіть до нього ласкавою та попросить в нього вибачення за свої минулі слова. Повірьте, вибачення у сімейних відношеннях — це найважливіший бальзам для душі! Ви самі здивуєтесь, коли побачите дійсний результат від Вашого вчинку.

P.S.: Уважаемые клиенты, не забывайте, пожалуйста, отмечать лучшие и понравившиеся Вам полезные ответы-рекомендации специалистов, которые уделили Вам свое внимание, потратили время и использовали профессиональные знания с исследованием, толком и расстановками! Пожалуйста, отмечайте звездочкой или ставьте плюсики за самые лучшие ответы и поощряйте специалистов-экспертов работать для Вас еще более квалифицированно и ответственно!!! Всем успехов и удачных разрешений вопросов!