я не знаю чого хочу. - вопрос №1339966

багато часу на дозвіллі і дома. Але є проблема він одружений вже 5 років і у нього є двоє дітей по 2 роки… Крім того він мене познайомив з своєю дружиною і я зараз з нею також в близьких стосунках. І вона навіть не підозрює що я з її чоловіком сплю… Час від часу в них ночую… хожим одне до одного в гості… Полюбила їхніх дітей а вони мене… І иот проблема полягає в тому що я як жінка неневиджу себе… через те що поступаю так лицемірно і егоїстично щодо його дружини. з іншої сторони як жінка не хочу відпускати його. томущо в нас гарно складаються відносини ми гарно доповнюємо одне одного знаємо про недоліки друг друга і миримось з ними… і крім того в мені просинається ревність… я ревную його до його дружини. шо дико звучить навіть. і мені тяжко… порадьте щось Дякую!!!

Лучший ответ по мнению автора

Лилия, здравствуйте. Вы сами себя ввергли в эту ситуацию и сейчас есть два варианта: 1. Прекратить с ним интимные отношения, так как Вы прекрасно понимаете, что пока будет ОН, у Вас не получится с другими мужчинами или же 2 вариант — оставить все, как есть, изменив к этому отношение и наслаждаться тем, что имеете, но не строить планов на будущее, убрав чувство вины, так как Вы не заставляли его быть с Вами и так же признать, что он Вам ничего не обещал серьезного. Решение принимать только Вам. От всей души, желаю Вам — УСПЕХОВ и ВСЕГО САМОГО НАИЛУЧШЕГО!!!